Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Fri. 1 vs. Anderson (Ind.) @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-0
  vs. Earlham @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-2
  Illinois College Tournament
Sat. 2 vs. Culver-Stockton @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
  vs. Knox @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-1
Wed. 6 Eureka * Final W, 3-0
Sat. 9 vs. Fontbonne * @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-0
  vs. Iowa Wesleyan * @ Jacksonville, Ill. Final W, 3-0
Wed. 13 at Westminster (Mo.) * Final L, 3-2
Sat. 16 Blackburn * Final W, 3-0
  Recreation Center
  Webster * Final L, 3-0
  Recreation Center
Tue. 19 at Rose-Hulman Final L, 3-0
Thu. 21 at MacMurray * Final W, 3-0
Sat. 23 at Iowa Wesleyan * Final W, 3-1
  vs. Monmouth (Ill.) @ Mount Pleasant, Iowa Final W, 3-2
Thu. 28 at Webster * Final W, 3-0
Sat. 30 vs. Principia * @ Eureka, Ill. Final L, 3-2
  at Eureka * Final W, 3-0
 
October
Thu. 5 Spalding * Final W, 3-0
Wed. 11 at Blackburn * Final W, 3-0
Sat. 14 vs. Westminster (Mo.) * @ New Albany, Ind. Final W, 3-2
  at Spalding * Final W, 3-0
Tue. 17 at Principia * Final W, 3-2
Fri. 20 Fontbonne Final W, 3-1
Tue. 24 Knox 3:00 PM
  St. Mary-Woods 7:00 PM
Thu. 26 MacMurray * 7:00 PM
Fri. 27 vs. MSOE @ Benedictine (IL) 4:00 PM
  at Dominican (Ill.) 6:00 PM
Sat. 28 vs. Elmhurst @ Benedictine (IL) 12:00 PM
  vs. Wis.-Eau Claire @ Benedictine (IL) 2:00 PM
Tue. 31 at Washington (Mo.) 7:00 PM
  Green Dot Game
 
September
Sat. 16 vs. Webster * @ Greenville, Ill. Final L, 3-0
  vs. Iowa Wesleyan * @ Greenville, Ill. Final W, 3-0
Wed. 6 Eureka 4:30 PM
  Greenville Junior High School
Tue. 12 Lindenwood (IL) 7:00 PM
  Recreation Center
Fri. 15 vs. Parkland @ Southwestern Illinois 5:00 PM
  at Southwestern Illinois 7:00 PM
Thu. 21 at MacMurray 4:30 PM
Tue. 26 at Kaskaskia 6:30 PM
Thu. 28 at Webster 4:30 PM
 
October
Wed. 4 Frontier 7:00 PM
Thu. 5 Southwestern Illinois 4:30 PM
Mon. 9 at Lewis and Clark TBA
Tue. 10 at Missouri Baptist 4:30 PM
Fri. 20 Missouri Baptist 4:30 PM
Thu. 26 MacMurray 4:30 PM
 
November
Thu. 2 at Lindenwood (IL) 7:00 PM
 
September
Fri. 2 vs. Wis.-La Crosse @ Elmhurst Final L, 3-0
  vs. North Park @ Elmhurst Final W, 3-0
Sat. 3 vs. Benedictine (Ill.) @ Elmhurst Final W, 3-2
  vs. New Paltz St. @ Elmhurst Final W, 3-2
Tue. 6 at St. Mary-Woods Final W, 3-1
Sat. 10 Principia * Final W, 3-0
  Blackburn * Final W, 3-0
Mon. 12 at Eureka * Final W, 3-0
Sat. 17 vs. Webster * @ MacMurray Final W, 3-1
  vs. Iowa Wesleyan * @ MacMurray Final W, 3-0
Tue. 20 Washington (Mo.) Final L, 3-0
Sat. 24 vs. Westminster (Mo.) * @ Webster Final L, 3-2
  vs. Fontbonne * @ Webster Final W, 3-1
Tue. 27 at Principia * Final W, 3-0
Thu. 29 Webster * Final L, 3-2
 
October
Sat. 1 Stephens Final W, 3-0
Thu. 6 at Blackburn * Final W, 3-0
Fri. 7 vs. Kenyon @ Millikin Final W, 3-0
  at Millikin Final L, 3-0
Sat. 8 vs. Spalding * @ MacMurrary Final W, 3-2
  at MacMurray * Final W, 3-0
Wed. 12 Rose-Hulman Final W, 3-1
Fri. 14 Iowa Wesleyan * Final W, 3-0
Tue. 18 at Ill.-Springfield Final L, 3-1
Wed. 19 at Fontbonne * Final W, 3-0
Fri. 21 Eureka * Final W, 3-0
  Homecoming
Wed. 26 at Washington (Mo.) Final L, 3-1
  Breast Cancer Night/Faculty & Staff Night
Sat. 29 at Spalding * Final W, 3-1
  vs. MacMurray * @ Spalding Final W, 3-0
 
November
Wed. 2 at Westminster (Mo.) * Final W, 3-2
Sat. 5 Webster % Final W, 3-1
  SLIAC Tournament
  Westminster (Mo.) % Final W, 3-0
  SLIAC Tournament
Thu. 10 at Wis.-Whitewater % Final L, 3-0
  NCAA Tournament
 
September
Mon. 5 at Millikin Final L, 3-0
  vs. Illinois College @ Millikin Final W, 3-0
  vs. Frontier @ Millikin Final W, 3-0
Thu. 8 at Southwestern Illinois Final L, 3-2
Mon. 12 at Eureka 4:30 PM
Tue. 20 Harris-Stowe 4:30 PM
Thu. 22 at Lindenwood (IL) 7:00 PM
Thu. 29 Webster 4:30 PM
 
October
Sat. 8 at MacMurray 3:30 PM
Wed. 12 Lindenwood (IL) 4:30 PM
Sat. 22 Alumni 9:00 AM
  Homecoming
Thu. 27 at Lewis and Clark 7:00 PM
* Conference
% Post season
Bold team: Home event